Cennik - Informacje ogólne

Image

Licencja - platforma

Dostęp do platformy (licencja/subskrypcja) jest obligaotryjny i jego minimalny koszt to 150 zł netto / miesięcznie

Ustawodawca, w tym wypadku Minister zdrowia, zobowiazuje Apteki nie tylko do wdrożenia/posiadania urządzeń, które będą monitorować temperaturę 24 godziny na dobę, ale również zobowiazuje je do posiadania "systemu umożliwiającego odpowiedni zapis temperatury i/lub wilgotności oraz umożliwiającego wysyłanie różnych powiadomień".

Usługodawca (czyli My) musimy zapewnić kilka ważnych rzeczy, między innymi takie jak:
brak możliwości edycji odczytanych pomiarów ( czy mówiąc prościej brak możliwości ich modyfikacji przez klienta)

Naszym celem było przygotowanie rozwiązanie które bedzie tanie i wygodne dla właściela/farmaceuty. Jako nasz klient masz otrzymać paczkę, roznieść czujniki (ewentulanie podłączyć coś do prądu) i zająć się swoimi rzeczami. My zajmiemy się resztą.

Tworząc nasze rozwiazanie skupliśmy się głównie na tym jak wesprzeć właściciela/farmaceutę, przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeby ustawodawcy. Resumując doszliśmy do wniosku że same urządzenia do monitorowania nie są tak ważne jak sama Platforma oraz jej możliwości, które tak naprawdę zapewniają odpowiednie odciążenie właścicela/farmaceuty. Posiadamy klika innowacyjnych rozwiązań których nie posiada żadna konkurencja w kraju, które zaś pozwolą wykazać się bardzo precyzyjnym informacjami w razie przykładowej kontorli i nie tylko.

Jesteśmy mocno nastawieni na rozwój oraz różnego rodzaju rozwiązania innowacyjne które mogę wesprzeć naszych klietów. Jak masz chwilę to zerknij do naszego działu Badania, aby dowiedzieć się nieco wiecej co teraz robimy.

858480
PLN

Licencja

Co zawiera opłata:

 • (*) Konfiguracja wstępna systemu
 • Indywidualny Opiekun
 • Wsparcie techniczne
 • SMS-y
 • Kontorling / Analizy
 • Baterie
 • Przechowywanie danych
 • Backup / Kopie danych
 • Raporty
 • (*) dowóz i montaż (km/sieć)
 • (*) do 10 czujników

* - konfiguracja od pakietu standard

* - dowóz i montaz do 50 km

Monitoring temperatury logo

Pakiety / Urządzenia

Dlatego przygotowaliśmy kilka pakietów w zależonści od Twoich preferencji.

Ceny urządzeń zawsze są takie same, nie różnią się od rodzaju pakietu, poprostu w niektóych z nich mogą się znajdować dodatkowe urządzenia lub usługi.

Tworząc rozwiazanie techiczne (czujnik) również pokłoniliśmy się nad najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla naszych klientów. Aktualnie na rynku można znaleść wiele czujników które nie mają wyświetlaczy (sami również takie posiadamy) jadnak dla wygody użytkowników / farmaceuty, lepiej jest faktycznie i fizycznie widzieć jaka panuje temperatura czy wilgotność w danym pomieszczeniu. Dlatego proponujmey domyślnie w naszych pakietach czujniki z dużym wyświetlaczem (więcej o czujnikach i ich parametrach przeczytasz w dziale z czujnikami)

Istnieje możliwość zakupienia czujników bez licencji / dostępu do platformy, zarówno przez osoby indywidulane (do np. użytku w domu) jak i przedsiębiorców.

Istnieje możliwość w każdej chwili dokupienia czujników w razie potrzeby.

Wzorcowanie

Ustawodawca zastrzega w ustawie "... mające świadectwo wzorcowania wydane przez akredytowane laboratorium wzorcujące" o czym można przeczytać u nas w tym artykule.

Należy mieć świadomość iż jest to usługa dodatkowo płatna. Aktualny koszt wzorcowania jednego czujnika to 200 zł netto. (przykładowy dokument wzorcowania)

Na życzenie klienta (w przypadku Aptek obowiązkowo) wysyłamy czujniki do wzorcowania i przekazujemy mu niezbedne dokumenty i oczywiście parujemy je z danym urządzeniem oraz robimy ewidencję elektroniczną dokumentu wzorcowania, którą można w każdej chwili pobrać z platformy.

Pamietaj że jak masz jakieś pytania lub wątpliwości, zawsze możesz do nas zadzwonić. Kontakt

858480
PLN

Wzorcowanie

Co zawiera opłata:

 • Wysłanie czujnika do wzorcowanie
 • Skorygowanie czujnika w platformie
 • Skany + wgranie dokumentów do platformy
 • Wysłanie czujnika wraz z dokumentami
 • Raport w platformie o wzorcowaniach